top of page

PADI OPEN WATER DIVER Eğitimi

PADI Open Water Diver (Başlangıç Seviyesi) eğitimi, teorik eğitim, sığ su eğitimi ve açık deniz eğitimi olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır.

Teorik eğitimi, bilgisayar ve mobil cihazlarınıza indireceğiniz uygulama ile dijital olarak okuyarak, dalış için bilmeniz gereken temel prensipleri öğreneceksiniz. Merkezimizde yapacağımız yüz yüze eğitimle, dijital ortamda öğrendiğiniz bilgilerin tekrarını yaparak, dalış malzemelerini tanıyacaksınız.

Sığ su eğitimi ile dalışın temel becerilerini öğrenecek ve uygulayacaksınız. Beş bölümden oluşan sığ su eğitimi teorik eğitimle de desteklenir.

Açık deniz dalışları ile sığ su eğitimlerinde öğrendiğiniz temel becerileri uygulayarak bu eğitim dahilinde dört açık deniz dalışı yaparak PADI Open Water Diver (Başlangıç Seviyesi) sertifikası almaya hak kazanacaksınız. Uluslararası geçerliliği en yüksek dalış sistemi olan PADI dalıcı sertifikası ile herhangi başka bir PADI dalıcısıyla beraber, eğitmen gözetimi olmaksızın 18 metreye kadar sportif dalışlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca ileri seviyedeki eğitimlere katılmaya hak kazanacaksınız. 

 

Katılım Şartları:

14 yaşını doldurmuş, herhangi bir sağlık problemi olmayan herkes bu eğitime katılabilir. 15 yaşına kadar PADI Junior Open Water Diver, 15 yaş üzeri PADI Open Water Diver sertifikası alabilir.

bottom of page